Stosuję to serum od listopada. Zużyłam 3 opakowania przez mniej więcej pół roku. Wczoraj zamówiłam kolejne. Uznałam, że jest to odpowiedni czas na podzielenie się opinią. Mam zdecydowanie więcej włosów przez co trudniej okiełznać fryzurę, ale uważam to za plus 😉. Obserwuję wysyp baby hair'ów różnej długości. Odnoszę wrażenie, że mniej włosów wypada zwłaszcza podczas mycia. Nie stosuję tego serum codziennie - raczej 5-6 razy w tygodniu. Dla jasności, nie mam problemów z nadmiernym wypadaniem czy łysieniem, a moja skóra głowy jest zdrowa. Według mnie serum działa rewelacyjnie 🙂. Jak w przypadku każdej formy suplementacji, na rezultaty trzeba chwilę poczekać. U mnie pojawiły się mniej więcej po 1.5 miesiąca stosowania. Myślę, że warto dodać, iż oprócz serum regularnie stosuję peeling kwasowy tricho one, mam też dobrze dobrane szampony (kilka z tricho one) i wykonuję masaż skóry głowy. Nie używałam w ostatnim czasie żadnych wcierek, a włosów jest znacznie więcej. Serum odświeża i ma nienachalny, ładny zapach. Łatwo się aplikuje. Gorąco polecam kupić, dać sobie czas, używać w miarę regularnie i nastawić się na kolejny zakup po zużyciu pierwszego opakowania 🙂.
Pani Patrycjo, dziękujemy za tak szczegółową i pozytywną opinię. Cieszymy się, że serum spełnia Pani oczekiwania i widzi Pani efekty. To dla nas motywacja, by dalej rozwijać nasze produkty. Jeszcze raz dziękujemy, że chciała się Pani podzielić opinią.
Delikatnie oczyszcza. Nie tworzy ran, wręcz pielęgnuje skórę głowy. Nie powoduje uczucia sciągniecia, włosy sa pieknie odbite od nasady. Polecam :)
Szczotka rzeczywiście fantastyczna, doskonale rozczesuje włosy, nie ciągnie, nie wyrywa; a dzieki swojemu kształtowi jest łatwa do czyszczenia.
Pani Agato, bardzo dziękujemy za opinię.
Póki co najlepsza Odżywka bez spłukiwania jaką używałam, cena dość wysoka lecz jest bardzo wydajna starcza nawet na 3/4 miesięce przy użytkowaniu co drugi dzień.
Bardzo dziękujemy za opinię.
Super
Bardzo dziękujemy za opinię.
Mam w wersji saszetki ale jestem tą osobą która widzi różnice na włosach . Oczywiście pełna wersja również będzie w moim posiadaniu. Wolę jeden porządny nisz misz masz z drogerii . Super produkty . Ja z wami zostaje na stałe ! Oby utrzymać tę jakość !
Bardzo dziękujemy za opinię.
Na tą odżywkę zdecydowałam się jako pierwszy produkt tricho ;) no i się zaczęło …. Zachwyt ! Jestem oczarowana tym produktem i oczywiście maska . Gorąco polecam!!
Bardzo dziękujemy za opinię.
Zdecydowanie widzę różnicę w wyglądzie włosów w porównaniu z maskami z drogerii . Maska warta tej ceny . Z pewnością olejek też będzie mój w wersji normalnej;) to są cud produkty !!! Naprawdę bardzo bardzo polecam !!!!!!
Bardzo dziękujemy za opinię.
Super! Polecam
Pani Barbaro, bardzo dziękujemy za opinię.
Bardzo dobra szczotka, nie ciągnie. Nie jest tak elastyczna jak wetbrush, ale jednocześnie dużo delikatniej rozczesuje włosy.
Pani Zuzanno, bardzo dziękujemy za opinię.
Po pierwszym użyciu miałam takie - cooo?! Jak to?! Jak to w ogóle możliwe?!
A przy każdym kolejnym - ufff, na szczęście, to nie był sen 😍
Ge-nial-na!
Pani Zuzanno, bardzo dziękujemy za opinię.
Szczotka złoto, pięknie rozczesuje, nie ciągnie włosów, bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, świetnie leży w ręce bardzo wygodna i poręczna. Właśnie zamawiam dwie kolejne bo lubię mieć możliwość rozczesania włosów nie tylko w zaciszu domowym.
Pani Anno, bardzo dziękujemy za opinię.
Pierwsze opakowanie, wcześniej używałam
Peelingu enzymatycznego do skóry głowy. Jestem pod wrażeniem jak maska z glinką pięknie oczyszcza skórę głowy i włosy odbite od nasady. Polecam
Pani Anno, bardzo dziękujemy za opinię.
Kolejne opakowanie i nadal jestem zachwycona jak masala wycisza skórę głowy i przynosi ukojenie. Włosy pięknie odbite od nasady.
Pani Anno, bardzo dziękujemy za opinię.
Moje włosy po tym szamponie są fantastyczne! Mniej się przetłuszczają i są piękne
Dziękujemy bardzo za opinię.
Uwielbiam ją
Pani Renato, bardzo dziękujemy za opinię.
Bardzo dobry produkt! Nadaje włosom blask :)
Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy za opinię.
Pani Sylwio, bardzo dziękujemy za opinię.
Pani Sylwio, bardzo dziękujemy za opinię.
